Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/dagdainv/sepu.dp.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

ПРОДАЖ І ДИСТРИБ’ЮЦІЯ

ПАТ "СЕПУ" — це більше ніж продажі і дистрибуція. В Україні ПАТ "СЕПУ" є авторизованим дистрибутором, інженерною фірмою, а також центром навчання. Виходяи на зустріч очікуванням наших клієнтів, швидко розширюємо нашу діяльність. Дистрибуція і продажі компонентів промислової автоматики підтримується нашими інженерами.

Додатково віддаємо для клієнта Центр Приводів, який гарантує комплексні послуги в області підбору, огляду, а також сервісу частотних перетворювачів. Щоб гарантувати найвищу якість обслуговування, маємо склад найбільш популярних частотних перетворювачів.

 

Наша ціль:

  • Задоволення клієнта,

  • Kомплексне і професійне обслуговування,

  • Швидка реакція на потреби клієнта,

  • Індивідуальний підхід до клієнта,

  • Побудова тривалих відносин в рамках "Партнерська співпраця"

 

Пропонуємо Вам привабливі ціни, технічну підтримку, а також гарантійний сервіс і післягарантійний наступних виробників:

 

AUER sygnalizacja w przemyśle

Техніка сигналізації

Продукти фірми AUER то прилади призначені для сигналізації : сигналізаційнй колони, дзвінкові сигналізатори, пристрої до зон Ex.

 

 

CHLORIDE - zasilacze awaryjne UPS

Аварійне живлення UPS

Розширені системи управління, комп'ютери, системи SCADA, PLC панелі, безперервність поставок.

 

 

IBH interfejsy i oprogramowanie SIMATIC

Iнтерфейси та програми для SIMATIC

IBHsoftec є виробником Ethernet інтерфейсів і конвертерів для SIMATIC S5/S7. Незалежний виробник альтернативного програмного забезпечення для діагностики і програмування S5 SIMATIC і S7.

 

 

OEM AUTOMATIC wyposażenie automatyki

Продукти для автоматики

OEM пропонують весь спектр машин, устаткування, шаф, пневматичних елементів і мотор-редуктори малої потужності.

 

 

SIEMENS wyposażenie dla automatyki

Автоматизація

Ми продаємо повний спектр Siemens Automation: Рішення BMS драйверів (LOGO!, S7-200/300/400), панелі оператора, SCADA-системи, промислові комп'ютери, вимірювальні прилади .

 

 

BERNSTEIN komponenty bezpieczeństwa

Kомпоненти безпеки

BERNSTEIN — це німнецький виробник компонентів безпеки, корпусів…

 

 

HELUKABEL okablowanie i akcesoria kablowe

Кабелі та аксесуари до кабелів

Helukabel є одним з провідних виробників кабелів, проводів і обладнання. Мають високу якість кабелів для промислового застосування ..

 

 

LUTZE przetworniki sygnałów

Перетворювачі сигналів

Перетворювачі (стандартні, пасивні, частотні, температурні тощо).

 

 

OMRON napędy, sterowanie, systemy wizyjne

Приводи, управління, системи технічного зору

В якості партнера і інтегратора OMRON пропонує повний асортимент продукції: інвертори, системи управління та системи для візуального огляду.

 

 

SHRACK aparatura łączeniowa

Електротехніка, освітлення, автоматика.

Випускають відмунну за якістю продукцію за доступними цінами.

Відділ дистрибуції — проводить авторизовані продажі в комплексі з компетентною інженерною підтримкою. Наші клієнти можуть розраховувати на професійний підбір на складі. Якщо існує така потреба, наші інженери можуть перепроектувати ваші замовлення в можливий спосіб застосування запропонованої продукції через нашу фірму.

Нашим завданням є забезпечення клієнта професійним обслуговуванням через швидкий і вправний контакт з продавцями, максимально скорочений час на очікування пропозицій, забезпечення безпеки даних клієнта та побудова постійних реалізацій, що призводять до Партнерської Співпраці.

Гарантуємо професійне проведення торгових переговорів і підтримку кваліфікованих менеджерських та інженерних кадрів. Взаєимна підтримка обох відділів — Дистрибуції та Інженерного — призводить до виділення ПАТ "СЕПУ" на ринку автоматики, як компанії, що пропонує комплексні послуги в рамках ланцюга : проект-доставка-монтаж-післяпродажне обслуговування. Ефективна співпраця в середині компанії — це перевага над конкуренцією і вигода для клієнта.