Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/dagdainv/sepu.dp.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Пристрій віддаленого збору та передачі даних Sitrans RD500

Новий пристрій віддаленого збору та передачі даних Sitrans RD500 об'єднує в одному корпусі функції обміну даними з різними системами через Web мережу, обробку аварійних повідомлень про відхилення параметрів від норми, зчитування й зберігання даних від різних контрольно-вимірювальних приладів. Новий продукт, розроблений департаментом «Промислова автоматизація» концерну «Сіменс», можна використовувати для управління і контролю даними одержуваними від віддалених вимірювальних приладів, наприклад, витратомірів, рівнемірів, датчиків тиску, температури і т.п. Користувач може віддалено контролювати роботу устаткування з будь-якого місця за допомогою стандартного веб-браузера, встановленого на комп'ютері, комунікаторі або смартфоні.

RD500

Простота настройки і програмування Sitrans RD500 забезпечується за допомогою інтуїтивно зрозумілого ПО і не вимагає спеціальних знань з програмування. Sitrans RD500 підтримує гнучкі функції управління системою введення / виводу і зв'язку, а також масштабованість. До пристрою можуть підключатися різні аналогові, електричні, цифрові, температурні сигнали, а також сигнали по протоколу Modbus. Sitrans RD500 забезпечує гнучкий обмін даними через мережу Ethernet, стільникові мережі або модеми. Стандартна карта пам'яті CompactFlash забезпечує зберігання до 2 ГБ інформації. Для зберігання даних, використовується стандартний формат файлів, який підтримується більшістю комп'ютерних платформ і не вимагає спеціального програмного забезпечення для перетворення. Sitrans RD500 може передавати дані по стандартному протоколу в стандартному режимі обміну даними або в разі виникнення аварійних ситуацій. Дані можуть передаватися на віддалені сервери, поштові клієнти, у тому числі на стільникові телефони, комунікатори, смартфони або настільні комп'ютери. Дані та аварійні сигнали також можуть передаватися за допомогою СМС-повідомлень.

Уряд постійно посилює законодавчі вимоги з контролю над безпекою технологічних процесів в різних галузях промисловості, в частині їх впливу на здоров'я, безпеку і екологічну обстановку. Для зниження витрат багатьом компаніям необхідна проста і надійне рішення, що забезпечує синхронізацію і обмін даними з видаленим вимірювальним обладнанням з метою оптимізації систем оповіщення та аварійного захисту. У цій ситуації застосування пристрою Sitrans RD500 для віддаленого контролю, попередження про аварійні ситуації та реєстрації даних є оптимальним і економічним рішенням.

За матеріалами www.automation-drives.ru

Реєстратор доступний до замовлення по номеру замовлення 7ML5750-1AA00-0 .

Технічну інформацію та консультації про даний продукт ви можете отримати звернувшись до наших спеціалістів.