Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/dagdainv/sepu.dp.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

НАВЧАННЯ

Навчання та семінари

Ми пропонуємо широкий спектр підготовки, що дозволяє оптимально використовувати ПЛК SIMATIC S7, SIMATIC S5, програмованих панелей управління в середовищі WinCC Flexible, систем візуалізації на основі WinCC SCADA, PROFIBUS DP, а також технологічні системи для Simatic PCS 7. Високий рівень освіти в нашому навчальному центрі цілком відповідає європейським вимогам. Доказом цього є вже декілька тисячне число учасників, які в опитуваннях поставили високу оцінку нашого навчального центру.

Нижче наведено список поточного відкритого авторизованого навчання :

  • ST-PRO1 Навчання ПЛК SIMATIC S7 Програмування, частина 1
  • ST-PRO2 Навчання ПЛК SIMATIC S7 Програмування, частина 2
  • ST-WINCCFS Навчання WinCC Flexible — конфігурація панелі HMI (WinCC Flexible)
  • ST-BWINCCS Навчання WinCC SCADA — Конфігурація Система й обслуговування А також перелік авторських навчань. З часом, в залежності від Ваших потреб, спектр курсів буде розшірено.
  • EN-S7-S7 Training Serv — обслуговування та діагностика
  • EN-NET-DP PROFIBUS DP навчання — конфігурації, введення в експлуатацію та діагностики
  • EN-PCS7 SIMATIC PCS7 Навчання — налаштування та обслуговування системи.

 

Професійний персонал

Професіоналізм вимагає. Інженери проводять навчання з багаторічним практичним досвідом. Ми передаємо Вам наш досвід, підтверджений міжнародним статусом Siemens Solution Partner. Для нас навчання більше, ніж просто презентації, вправи та завдання. Під час тренінгів та семінарів, Ви можете використовувати наші інженерні знання, і разом вирішувати щоденні проблеми на Ваших підприємствах.

 

Чому навчання?

Підвищення кваліфікацій, навичок і компетенції в галузі промислової автоматики для технічного персоналу (тобто всієї компанії). Знання систем автоматизації дозволяє оптимально використовувати ресурси. Інженери самостійно можуть діагностувати та виправити помилку.

 

Теорія — теорією…

Навчання в нашій компанії проводить група інженерів, які щодня проектують, а так само пишуть програми до реальних проектів. Таким чином, на додаток до професійного курсу навчання, ми можемо надати Вам наші знання та досвід.

 

Навчальні матеріали

Всі учасники курсу отримують спеціально підготовлені навчальні матеріали. Матеріали включають всю інформацію, надану в процесі навчання. Ми знаємо з досвіду, які з них корисні в повсякденній роботі. Багато хто з учасників використовує матеріали виконуючи свою роботу. Кожна сторінка навчального посібника складається з двох частин – слайд, що відображається під час навчання, і додаткова інформація, що відноситься до серії матеріалів на тему цього слайду.

Такі організації навчальних матеріалів дозволяють легко знайти інформацію, яку ви шукаєте.

 

Для наших клієнтів ми робимо більше.

Інженери, які закінчили курси в нашій компанії можуть розраховувати на багато інших пропозицій. Ми доступні для обслуговування і продажу компонентів автоматизації. Для компаній і приватних осіб, які є нашими клієнтами ми пропонуємо пільгові умови у всьому діапазоні послуг та товарів ПАТ "СЕПУ":