Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/dagdainv/sepu.dp.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

ПРО КОМПАНІЮ

ПАТ "СЕПУ" була заснована в 2007 році, в Україні, м.Київ. Працює у сфері промислової автоматики, займається інженерними роботами, поставкою обладнання.

ПАТ "СЕПУ" займається широким спектром робіт, які пов`язані з промисловою автоматикою. Нашою основною перевагою є повна і комплексна підтримка під час інвестування, модернізації, а також сервісу систем автоматики. Наші інженери завжди готові допомогти на різних етапах розробки.

 

ПАТ "СЕПУ" працює з такими видами роботи як:

 

 • Системи автоматизації на базі рішень від таких виробників, як Siemens, OMRON

 • Міграції та модернізації систем управління (SIMATIC S5 — SIMATIC S7), створені на замовлення в широкому спектрі технологій

 • Контрольно-вимірювальні прилади (датчики та виконавчі механізми)

 • Системи управління машин і технологічних систем на основі ПЛК і станцій керування комп`ютером (Soft PLC)

 • Системи візуалізвції з панелями управління і комп`ютера станції SCADA

 • Мережі комунікаційної інфраструктури — локальних і корпоративних мереж передачі данних, голосу та відео, комплексної системи управління, в тому числі дистанційного управління побутової техніки, комп`ютерів і операційних систем, додатків і підтримка бізнес-процесів

 • Технології для інтелектуальних будівель, у тому числі адаптації будівель, ізольованих енергосистем, структурованих кабельних, пожежної охорони, контролю доступу, моніторингу об`єктів та інтеграції управління будівлею (управління освітленням, годинником, кондиціонування повітря і так далі)

 • Штрих-код системи

 • ERP-системи, MRP II системи автоматизації на базі рішень від таких виробників, як Siemens, OMRON

 • Міграції та модернізації систем управління (SIMATIC S5-S7)

 • Системи керування ліфтів, та комплектація силових шаф керування

Інженери фірми пройшли сертифіковане навчання "Siemens", отримавши на протязі роботи суттєвий досвід розробки та впровадження систем автоматики різного ступеня складності (програмування контролерів, конструювання щитів тощо). Також варто зазначити, що спеціалісти фірми мають досвід роботи по впровадженні систем PCS7. Завдяки постійному навчанню, обміну інформацією та тісній співпраці українських та іноземних  інженерів — співробітники ПАТ "СЕПУ" виконують всі роботи якісно, вчасно та за найсуворішого дотримання європейських норм норм і стандартів. Також ПАТ "СЕПУ" має можливість при виконанні великих складних проектів залучити до них європейських спеціалістів потрібного профілю та спеціалізації.

Компетентність, а також досвід роботи в автоматичних системах фірми ПАТ "СЕПУ" підтверджують чисельні рекомендації та статус партнера Solution Partner фірми Siemens.

Для забезпечення інженерних проектів компанією ПАТ "СЕПУ" була створена служба постачання, на базі якої згодом був сформований відділ дистрибуції. Відділ займається поставками обладнання для підприємств замовників. Робота відділу орієнтована на оперативність поставок продукції і індивідуальний підхід до кожного замовника. Спеціалісти відділу при необхідності виконують підбір обладнання (або аналога) по завданню замовника, нададуть консультацію по його використанню. Відділ дистрибуції пропонує широкий асортимент продукції (компонентні системи автоматики, комутаційне обладнання, пневматика, датчики, виконавчі механізми, електропривод тощо) різних торгових марок по конкурентним цінам. Діє гнучка система знижок. Однією з наших переваг є можливість поставки рідкісного для вітчизняного ринку обладнання.