Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, no array or string given in /home/dagdainv/sepu.dp.ua/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298

Нові станції розподіленої периферії Simatic ET200SP

В рамках Міжнародної виставки промислової автоматизації "SPS / DRIVE / IPC Messe" в Нюренберзі, SIEMENS оголосив про виведення на ринок нового продукту «Станція розподіленої периферії SIMATIC ET 200SP».

Simatic ET200SP

Назва Scalable Peripherie — масштабована периферія, як не можна краще характеризує новий клас пристроїв. Гнучка конфігурація, висока щільність монтажу і велика кількість каналів на модуль при мінімальних габаритах, низьке енергоспоживання і висока швидкість передачі даних — ось візитна картка цього сімейства. Нова периферія включає підтримку промислових польових шин PROFINET і PROFIBUS, має клас захисту IP20 і розрахована на установку в промислових шафах і настінних корпусах.

З детальною інформацією можна ознайомитися за адресою www.siemens.com/et200sp. Там представлені опис і презентації, технічна інформація та 3D модель, що дозволяє познайомитися з зовнішнім виглядом і конструктивними особливостями нової периферії.

Технічну інформацію та консультації про даний продукт ви можете отримати звернувшись до наших спеціалістів.